ТОВ"НТЦ РТС АН ПРЕ"

УКРАЇНА  ХАРКІВ

EN

RU

Про нас

  ТОВ "Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки" (НТЦ РТС АН ПРЕ) створено в 1995 р.

Напрямок діяльності підприємства: Підприємство здійснює виробничу діяльність по замкнутому циклу: Розробка, виробництво, постачання, модернізація, гарантійне та пост гарантійне обслуговування комплексів, систем і пристроїв що входять до них радіорозвідки та радіоконтролю, засобів радіозв'язку широкого діапазону частот 0.1 ... 3000 МГц, в тому числі спеціальних технічних засобів негласного знімання інформації. Ліцензія Служби безпеки України АЕ № 198458, ліцензія АВ№597948 Міністерства економічного розвитку на розробку, виготовлення, реалізацію, ремонт, модернізацію військової техніки в частині засобів радіозв'язку, зв'язку та радіоелектронної боротьби.

Споживачі продукції: Основними споживачами продукції спеціального призначення є Міністерства оборони, Служби національної безпеки, Міністерства внутрішніх справ та аналогічні відомства країн ближнього й дальнього зарубіжжя.

ТОВ "НТЦ РТС АН ПРЕ" здійснює виробничу діяльність по замкнутому циклу: від розробки конструкторської документації, починаючи від антенно-фідерних пристроїв, ВЧ-трактів, радіо трактів, включаючи цифрову обробку сигналів, створення функціонального програмно-алгоритмічного забезпечення комплексів і систем, до систем електроживлення з виготовленням матеріальної частини, проведення всіх видів випробувань і введення в експлуатацію.

ТОВ "НТЦ РТС АН ПРЕ" має в своєму розпорядженні кооперацією підприємств, що мають необхідне обладнання для виготовлення друкованих плат (в т.ч. багатошарових), деталей з пластмас, гуми, і металу, з виконанням механічної обробки, зварювання, гальванічного та декоративного покриття. Складання, монтаж і регулювання виробів здійснюються на оснащених робочих місцях підприємства, із застосуванням автоматизованих стендів і комп'ютерів.

ТОВ "НТЦ РТС АН ПРЕ" має великий досвід і має висококваліфікованих спеціалістів з розробки, виробництва та надання послуг по обслуговуванню складних автоматизованих радіоелектронних комплексів, включаючи розробку радіоприймальних, радіопеленгаційних, зв'язкових та навігаційних пристроїв і антенно-фідерних систем, розробку програмного забезпечення різного рівня складності.

 Номенклатура продукції, що випускається. В даний час підприємство готове до постачання зразків нового покоління засобів і систем радіоконтролю стаціонарного і мобільного базування, які представлені в цьому каталозі. Підприємство постійно оновлює і розширює номенклатуру.

 

 

 

 

© 2019 ТОВ «НТЦ РТС АН ПРЕ»